O nás

Poskytuji preventivní a léčebnou péči pro malá zvířata jako jsou psi, kočky, králici, fretky opeřenci atd. Provádím běžné ambulantní, chirurgické zákroky, zajistím vyšetření krevního obrazu, laboratorní vyšetření a RTG. K léčbě využívám i léčebné metody – kryochirurgie. Vlastním licenci k vystavení europasu, vaši mazlíčci tak mohou s  vámi vycestovat i do zahraničí. Poradím vám při koupi a výběru vhodného zvířete i při volbě správného krmení. Nabízím poradenství v případě problémového chování vašeho mazlíčka.

 I u zvířat je třeba dbát na hygienu dutiny ústní, proto součástí poskytovaných služeb je i čištění zubů pomocí ultrazvuku a elektrokauteru. Na základě odborné diagnózy vám  předepíši vhodné diety, které si můžete v ordinaci kdykoliv zakoupit nebo objednat telefonicky. Ke každé dietě poskytnu potřebné informace. Pracoviště je vybaveno různými krmivy a potřebami pro zvířata. Zakoupit si zde můžete i různé vitamíny, minerální přípravky, kosmetické a léčebné šampóny apod. V nabídce najdete pouze kvalitní krmiva od renomovaných výrobců.

Mějte vždy na paměti, že pes byl  a vždy bude věrným průvodcem člověka. V dnešní době se  nejen pes, ale kočky, fretky králíčci a ostatní drobná zvířata stávají důležitou součástí rodiny. Pes chápe rodinu jako svou smečku, kterou chce ochraňovat, proto si zaslouží, aby jste mu jeho lásku oplatili, stejně tak i ostatním zvířátkům. Věnujte prosím zvýšenou pozornost jejich zdravotnímu stavu, zaslouží si ji! Naše praxe zasahuje do nejbližších obcí a měst: Všestary, Mnichovice, Svojetice, Struhařov, Mukařov, Kolovraty, Čestlice.

V případě, že nemáte možnost se s nemocným zvířetem dostavit do ordinace, zavolejte a já přijedu za vámi.


Kontakt

Veterinární ordinace
MVDr. Pavel Vaškovský
Šumavská 1056/6
251 01 Říčany u Prahy
IČO 43754465
Telefon +420 323 631 846
Mobil +420 606 255 232
E-mail pavel.vaskovsky@centrum.cz
GPS 49°59’30.883″N, 14°40’34.922″E

Naše praxe zasahuje do nejbližších obcí a měst: Všestary, Mnichovice, Svojetice, Struhařov, Mukařov, Kolovraty, Čestlice.